İnsan Kaynakları Politikası

GEMA olarak amacımız şirket değerlerini benimseyen, verimliliği esas alan,  işin gerektirdiği yetkinlikleri karşılayacak, öğrenmeye ve gelişmeye istekli çalışanları şirketimize kazandırmak, onların mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak, potansiyellerini en verimli şekilde kullanmalarına olanak tanımaktır.

GEMA’ nın sahip olduğu değerler ve köklü kurum kültürü doğrultusunda; işe alımdan yetenek yönetimine tüm İK süreçleri herhangi bir ayrım yapılmadan ve ayrıcalık tanınmadan, işin gerektirdiği yetkinlikler, çalışan potansiyeli ve mevcut performans dikkate alınarak yönetilmektedir.

Bizimle başarı merdivenlerini emin adımlarla çıkmak ve kendinizi GEMA ailesinin bir ferdi olarak görmek istiyorsanız CV’lerinizi basvuru@gemapolimer.com adresine göndererek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

UYARI:  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verilerinizin işlenmesinden doğan haklarınıza ve bu konudaki detaylı bilgiye www.gemapolimer.com adresinde yer alan aydınlatma metnimizden ulaşabilirsiniz.