Uygulamalar

Hijyen

Hijyen, sağlığın korunmasına, sürdürülebilmesine ve hastalıkların yayılmasını önlemeye yardımcı olan koşullar ve uygulamalar bütünüdür. Kişisel hijyen ise vücudun temizliğini korumayı, sürdürmeyi ifade eder. 

GEMAPILEN BRD SERİSİ nefes alabilen film üretimi için cast ve blown film proseslerine yönelik geliştirilmiştir.  Yüksek geçirgenlik değeri ve “soft-touch” özelliği sayesinde çoçuk bezi, hasta bezi, medikal vb. uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. 

GEMAPILEN SPB SERİSİ, Non-Woven (Spunbond) maske, cerrahi  önlük, bone vb. uygulamaları için özel olarak geliştirilmiştir. İçeriğinde kullanılan özellikli polimer ve mineral dolgusu sayesinde nihai ürünün fiziksel ve mekaniksel değerlerini güçlendirmektedir.

GEMABiO SERİSİ biyoplastik kompaund hammaddeleri ise ekstrüzyon şişe, krem kutusu, tarak, diş fırçası vb. uygulamalarda çevre dostu çözümler sunar ve ayrıca estetik açıdan hijyen ve kişisel bakım ürünlerine farklılık kazandırmaktadır. GEMABiO SERİSİ hammaddeler EN 13432 ve ASTM D 6400 standartlarıyla uyumlu ve “OK COMPOST INDUSTRIAL” sertifikasına sahiptir. Ürünlerimizin biyo-bazlı karbon içeriği EN 16640 ve ASTM D 6866 standardına göre belirlenerek “OK BIOBASED” olarak sertifikalandırılmıştır. 

GEMAPILEN BRD SERİSİ, GEMAPILEN SPB SERİSİ ve GEMABiO SERİSİ plastik kompaund hammaddelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen satış temsilcilerimizle iletişime geçin.

Ürün Açıklama Detay
GEMABiO Serisi Kompostlanabilir, Biyo-bazlı Kompaundlar download
GEMAPILEN SPB Serisi Spunbond Masterbatch
Non-Woven (Spunbond) Masterbatch & Kompaundlar
download
GEMATILEN BRD Serisi Nefes Alabilen Film Masterbatch ve Kompaundları
Breathable Film Masterbatch & Kompaundlar
download
GEMAPILEN BRD Serisi Nefes Alabilen Film Masterbatch ve Kompaundları
download

Yukarıdaki listede belirtilen ürünler referans ürünlerdir, bu nedenle MFI değerleri belirtilmemiştir. Talebe istinaden birçok farklı özellikte ürün üretilebilmektedir.

SEKTÖREL

UYGULAMALAR

Ayrıcalıklı ürün ve hizmetlerimizi Gema Polimer’in gücü, saygınlığı, birikimi ve deneyimi ile müşterilerimizle paylaşıyoruz. Tüm Masterbatch & Kompaund ihtiyaçlarınıza çok yönlü ve proje bazlı çözümler üreterek çalışma alanınızda en yüksek kalite de ürünler üretmenizi sağlamayı hedefliyoruz.