Uygulamalar

Boru Endüstrisi

Plastik boru ve ek parçaları,  korozyona, aşınmaya, kimyasallara karşı dirençli, esnek, hafif ve sızdırmaz olmaları, işçilik maliyetlerinin düşük ve uzun hizmet ömürleri nedeniyle su servisi, drenaj, yakıt, kanal, sıhhi tesisat ve ısıtma sistemlerinde metal ve beton alternatiflerine göre yaygın olarak kullanılmaktadır.

GEMAPILEN BRC GF SERİSİ, PP bazlı cam elyaf takviyeli plastik kompaund hammaddelerimiz 3 kat kompozit boru uygulamalarına yönelik geliştirilmiştir. İçeriğindeki cam elyaf ve özel katkılar nihai ürüne bükülmezlik, yüksek sertlik, darbe ve ısı dayanımı kazandırmaktadır.

GEMAPILEN BS CPMF SERİSİ, baryum sülfat   dolgulu plastik kompaund hammaddelerimiz ise atık su boruları ve boru ek parça uygulamalarında yüksek kullanım potansiyeline sahiptir. İçeriğindeki baryum sülfat  sayesinde yüksek yoğunluk değerleri ve mükemmel sessizlik sağlar.

GEMAPILEN BRC GF SERİSİ ve GEMAPILEN BS CPMF SERİSİ plastik kompaund hammaddelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen satış temsilcilerimizle iletişime geçin.

Ürün Açıklama Detay
GEMAPILEN BS CP MF1 Serisi Baryum Sülfat Dolgulu Bileşimler
Baryum Sülfat Dolgulu PP Kompaundlar
download
GEMAPILEN EK Serisi Kalsiyum Karbonat Dolgulu Bileşimler
Kalsiyum Karbonat Dolgulu PP Kompaundlar
download
GEMAPILEN BS CP MF5/MF12 Serisi Baryum Sülfat Dolgulu Bileşimler
Baryum Sülfat Dolgulu PP Kompaundlar
download
GEMATILEN BK HD Serisi Polietilen (PE) Dolgu Masterbatch
download
GEMAPILEN BK Serisi Polipropilen (PP) Dolgu Masterbatch
download
GEMAPILEN BRC GF Serisi Cam Elyaf Takviyeli Bileşimler
Cam Elyaf Takviyeli PP Kompaundlar
download

Yukarıdaki listede belirtilen ürünler referans ürünlerdir, bu nedenle MFI değerleri belirtilmemiştir. Talebe istinaden birçok farklı özellikte ürün üretilebilmektedir.

SEKTÖREL

UYGULAMALAR

Ayrıcalıklı ürün ve hizmetlerimizi Gema Polimer’in gücü, saygınlığı, birikimi ve deneyimi ile müşterilerimizle paylaşıyoruz. Tüm Masterbatch & Kompaund ihtiyaçlarınıza çok yönlü ve proje bazlı çözümler üreterek çalışma alanınızda en yüksek kalite de ürünler üretmenizi sağlamayı hedefliyoruz.