Uygulamalar

İnşaat Sektörü

İnşaat sektöründe yaygın olarak kullanılan alüminyum kompozit paneller, hava koşullarına dayanıklı, sert, bakımı kolay, dekoratif yüzey ve fonksiyonel özellikleri ile yaşam alanlarına değer katmakta ve estetik görüntü kazandırmaktadır. Alüminyum kompozit paneller ince bir alüminyum panelin üst ve alt katmanları arasına alüminyum olmayan bir ara katmanın lamine edilmesiyle üretilir. Bu kompozit paneller, binaların iç ve dış cephelerinde, renkli kaplamalarla birlikte kullanılır.

Alüminyum kompozit panel ara katmanı için özel olarak formüle edilmiş GEMATILEN FR B1 SERISI, PE bazlı kompaund hammaddelerimiz B1 sınıfı halojen içermeyen alev geciktirici özelliğine sahiptir. GEMATILEN FR B1 Serisi plastik kompaundlarımız özel formülasyonu sayesinde rahat proses edilir ve  alüminyum panel ile yüksek yapışma sağlar. Alev geciktirici özelliği ve ses yalıtımına katkısı ile kompozit panellere fonksiyonel özellik kazandırarak uluslararası inşaat sektörü gereksinimlerinin karşılanmasına destek olur.

GEMAPILEN FR B1 SERİSİ plastik kompaund hammaddelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen satış temsilcilerimizle iletişime geçin

Ürün Açıklama Detay
GEMAPILEN BS CP MF1 Serisi Baryum Sülfat Dolgulu Bileşimler
Baryum Sülfat Dolgulu PP Kompaundlar
download
GEMAPILEN EK(PP) Serisi Polipropilen (PP) Dolgu Masterbatch
download
GEMAPILEN SPB Serisi Spunbond Masterbatch
Non-Woven (Spunbond) Masterbatch & Kompaundlar
download
GEMATILEN FR B1 Serisi HFFR Yanmaz Kompaundlar (Alüminyum Kompozit Panel)
Aluminyum Kompozit Panel Ara Katman HFFR PE Kompaundlar
download
GEMAPILEN FK Serisi Polipropilen (PP) Dolgu Masterbatch
download
GEMAPILEN BS CP MF5/MF12 Serisi Baryum Sülfat Dolgulu Bileşimler
Baryum Sülfat Dolgulu PP Kompaundlar
download
GEMAPILEN BK Serisi Polipropilen (PP) Dolgu Masterbatch
download
GEMAPILEN BRC GF Serisi Cam Elyaf Takviyeli Bileşimler
Cam Elyaf Takviyeli PP Kompaundlar
download

Yukarıdaki listede belirtilen ürünler referans ürünlerdir, bu nedenle MFI değerleri belirtilmemiştir. Talebe istinaden birçok farklı özellikte ürün üretilebilmektedir.

SEKTÖREL

UYGULAMALAR

Ayrıcalıklı ürün ve hizmetlerimizi Gema Polimer’in gücü, saygınlığı, birikimi ve deneyimi ile müşterilerimizle paylaşıyoruz. Tüm Masterbatch & Kompaund ihtiyaçlarınıza çok yönlü ve proje bazlı çözümler üreterek çalışma alanınızda en yüksek kalite de ürünler üretmenizi sağlamayı hedefliyoruz.