Kurumsal

1984'ten Bugüne

Gema Grubu, 1984 yılında Sn. Mehmet Aydın tarafından grup firması olan Aydınlar Plastik A.Ş. olarak kurulmuş olup, serigrafi, enjeksiyon baskı, sıcak baskı uygulamaları ile plastik sektöründe üretime başlamıştır.

Gema Polimer; Teknik Kompaund ve masterbatch çözümleri, sürekli büyüyen kapasitesi ve genişleyen ürün yelpazesi ile dünyada 50 den fazla ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir.

Gema; sektördeki yaklaşık 40 yıllık tecrübesiyle yenilikçi ürünleri ve farklı ihtiyaçlara yanıt verebilen ürün grupları ile sektöründe kalite, güven ve hizmeti aynı anda sunmaktadır.

Gema; bünyesinde bulundurduğu kalite, çevre ve diğer yönetim sistemleri ile uluslararası kalitede ürün üretmektedir.

Gema, tüm süreçlerinde müşteriler, üniversiteler, kamu kurumları, sektör uzmanları ile işbirliği içindedir. Faaliyetlerinden kaynaklı karbon ayak izini azaltan yenilikçi teknoloji ve süreçlere yatırım yapmakta, doğal kaynakları koruyan, yaşam kalitesini arttıran, ekonomik, çevre dostu sürdürülebilir ürünleri pazara sunmaktadır.

Beyaz eşya, ambalaj, otomotiv, hijyen, kozmetik vb. gibi pek çok sektör için fonksiyonel özellikleri geliştirilmiş, çevre dostu plastik kompaund hammaddeler üreterek müşterilerinin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına katkı sağlamaktadır.