Uygulamalar

Beyaz Eşya

Beyaz eşya sektöründe plastikler dayanıklılık, neme karşı direnç, düşük yoğunluk, işleme kolaylığı, tasarım özgürlüğü nedeniyle yoğun olarak tercih edilmektedir ve seri üretimde ekonomik bir yanıt oluşturmaktadır. 

Buzdolabı, çamaşır, bulaşık makinası, fırın, elektrikli ev aletleri gibi pek çok beyaz eşya ürününde GEMAPILEN SERİSİ kompaund hammaddeler teknik, ekonomik ve estetik çözümler sunmaktadır. Bu seride yer alan PP bazlı, cam elyaf, talk, kalsiyum karbonat dolgulu ayrıca alev geciktirici, elektrik iletken vb. özellikteki hammaddeler beyaz eşya sektöründeki taleplere göre geliştirilmiştir.

GEMAPILEN SERİSİ plastik kompaund hammaddelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen satış temsilcilerimizle iletişime geçin.

Ürün Açıklama Detay
GEMAPILEN BKT Serisi Talk Dolgulu Bileşimler
Talk Dolgulu PP Kompaundlar
download
GEMAPILEN EK(PP) Serisi Polipropilen (PP) Dolgu Masterbatch
download
GEMAPILEN GF Serisi Cam Elyaf Takviyeli Bileşimler
Cam Elyaf Takviyeli PP Kompaundlar
download
GEMAPILEN EK Serisi Kalsiyum Karbonat Dolgulu Bileşimler
Kalsiyum Karbonat Dolgulu PP Kompaundlar
download

Yukarıdaki listede belirtilen ürünler referans ürünlerdir, bu nedenle MFI değerleri belirtilmemiştir. Talebe istinaden birçok farklı özellikte ürün üretilebilmektedir.

SEKTÖREL

UYGULAMALAR

Ayrıcalıklı ürün ve hizmetlerimizi Gema Polimer’in gücü, saygınlığı, birikimi ve deneyimi ile müşterilerimizle paylaşıyoruz. Tüm Masterbatch & Kompaund ihtiyaçlarınıza çok yönlü ve proje bazlı çözümler üreterek çalışma alanınızda en yüksek kalite de ürünler üretmenizi sağlamayı hedefliyoruz.