Uygulamalar

Ambalaj

Modern hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen plastik ambalajlar, gıda, sağlık, hijyen, kozmetik ve tüketici ürünleri gibi pek çok ürünün depolanmasını,  fiziksel, kimyasal etkilerin yanı sıra nakliye sırasında hasara ve kirlenmeye karşı korunmasını, raflarda daha uzun süre kalmasını sağlar. Ambalaj malzemelerinin üretiminde, ambalajlanacak ürün özelliklerine bağlı olarak şeffaf, opak, kimyasal ve ısıya dayanıklı, esnek, sert, mekanik dayanımı yüksek vb. farklı fonksiyonel özelliklere sahip plastik hammaddeler kullanılmaktadır. 

GEMABiO SERİSİ plastik kompaund hammaddeler, market, kargo, çöp poşetinden şampuan şişelerine, krem kutularından gıdaya temas eden ambalaj malzemelerinin üretimine kadar geniş bir yelpazede kullanım potansiyeline sahiptir. Ambalaj malzemelerin üretiminde GEMABiO SERİSİ kompostlanabilir, biyobozunur ve biyo-bazlı biyoplastik kompaund hammaddelerimiz yeşil, sürdürülebilir alternatifler sunmaktadır.  GEMABiO SERİSİ enjeksiyon, blown film, termoform vb. uygulamalar için geliştirilmiştir ve geleneksel plastik işleme makinalarıyla rahatlıkla proses edilebilmektedir.

GEMABiO SERİSİ biyoplastik kompaundlar EN 13432 ve ASTM D 6400 standartlarıyla uyumlu ve “OK COMPOST INDUSTRIAL” sertifikasına sahiptir. Ürünlerimizin biyo-bazlı karbon içeriği EN 16640 ve ASTM D 6866 standardına göre belirlenerek “OK BIOBASED” olarak sertifikalandırılmıştır.

GEMABiO SERİSİ biyoplastik kompaund hammaddelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen satış temsilcilerimizle iletişime geçin.

GEMATILEN FK SERİSİ, GEMAPILEN FK SERİSİ ve GEMABiO SERİSİ kompaund hammaddeler, market, kargo, çöp poşetinden şampuan şişelerine, krem kutularından gıdaya temas eden ambalaj malzemelerinin üretimine kadar geniş bir yelpazede kullanım potansiyeline sahiptir. Ambalaj malzemelerin üretiminde GEMABiO SERİSİ kompostlanabilir, biyobozunur ve biyo-bazlı biyoplastik kompaund hammaddelerimiz yeşil, sürdürülebilir alternatifler sunmaktadır.  GEMABiO SERİSİ enjeksiyon, blown film, termoform vb. uygulamalar için geliştirilmiştir ve geleneksel plastik işleme makinalarıyla rahatlıkla proses edilebilmektedir.

GEMATILEN FK SERİSİ, GEMAPILEN FK SERİSİ ve GEMABiO SERİSİ kompaund hammaddelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen satış temsilcilerimizle iletişime geçin.

Ürün Açıklama Detay
GEMABiO BPP Serisi Biyo-bazlı Hibrit Kompaundlar
Enjeksiyon Uygulamaları
download
GEMABiO F Serisi Kompostlanabilir Biyoplastik Kompaundlar
Blown Film Uygulamaları
download
GEMATILEN FK Serisi Polietilen (PE) Dolgu Masterbatch
download
GEMAPILEN FK Serisi Polipropilen (PP) Dolgu Masterbatch
download
GEMABiO E Serisi Kompostlanabilir Biyoplastik Kompaundlar
Enjeksiyon Uygulamaları
download
GEMABiO NF / NF-BPP Serisi Biyo-bazlı Hibrit Kompaundlar
Enjeksiyon Uygulamaları
download
GEMABiO P Serisi Kompostlanabilir Biyoplastik Kompaundlar
Pipet ve 3D Yazıcı Uygulamaları
download
GEMABiO Clear Serisi Biyo-bazlı Hibrit Kompaundlar
Enjeksiyon Uygulamaları
download
GEMABiO T Serisi Kompostlanabilir Biyoplastik Kompaundlar
Termoform Uygulamaları
download
GEMABiO XC Serisi Kompostlanabilir Biyoplastik Kompaundlar
Extrüzyon Kaplama Uygulamaları
download
GEMABiO Dolgu Masterbatch Kompostlanabilir Biyoplastik Kompaundlar
Kalsiyum Karbonat Dolgulu Masterbatch
download
GEMABiO Katkı Masterbatch Kompostlanabilir Biyoplastik Kompaundlar
Katkı Masterbatch
download

Yukarıdaki listede belirtilen ürünler referans ürünlerdir, bu nedenle MFI değerleri belirtilmemiştir. Talebe istinaden birçok farklı özellikte ürün üretilebilmektedir.

SEKTÖREL

UYGULAMALAR

Ayrıcalıklı ürün ve hizmetlerimizi Gema Polimer’in gücü, saygınlığı, birikimi ve deneyimi ile müşterilerimizle paylaşıyoruz. Tüm Masterbatch & Kompaund ihtiyaçlarınıza çok yönlü ve proje bazlı çözümler üreterek çalışma alanınızda en yüksek kalite de ürünler üretmenizi sağlamayı hedefliyoruz.