Kalite Kontrol

Müşterilerimiz faaliyetlerinde üst düzeyde kalite sürekliliği, titizlik ve sistem sorumluluğu talep eden kuruluşlardır. Bu nedenle üstlendiğimiz zorlu görevin bilinciyle müşterilerimizin taleplerini doğru anlayarak üretim ve ürün sorumluluğunu temel alırız. Ve bunları beklendiği gibi karşılamak, taahhüt ettiğimiz sözleşmeleri, standartları ve yasal şartları eksiksiz yerine getirmekteyiz.

Ürünlerimizi ve üretimimizi, kurumsal kimliğimizin çerçevesini oluşturan çağdaş ISO 9001 kalite yönetim sistemlerine uygun ve sürekli gelişim ile kalıcı ve ilerici başarılara taşımaktayız.

Modern ve çağdaş tesis çözümleri, kaliteli ekonomik uygulamalarda uzman kadromuz ve teknik altyapımızın bilgi, deneyim ve yaratıcı düşüncesini değerlendirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Faaliyetlerimizde zaman, maliyet, verimlilik ve ekonomi bilinci ile kaynak israfını önleyeceğiz. Ekip çalışması ilkelerine bağlı tüm çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile huzurlu bir çalışma ortamında, performansı yüksek, etkin iş sonuçları oluşturmaktayız.